Sesja narzeczeńska Justyny i Grzegorza

Tym razem na sesję zabrałem Justynę i Grzegorza. Świetni, uśmiechnięci i szczerze zakochani w sobie ludzie! Pomimo całej sytuacji z pandemią COVID-19, dzielnie stawili czoła przeciwnością i już niedługo będę miał okazje uwiecznić ich ślub. Tak jak w przypadku każdej sesji narzeczeńskiej, tak i tutaj był to strzał w 10!
Wszyscy złapaliśmy ze sobą super kontakt i wytworzyła się między nami ta "więź", która powinna być obecna pomiędzy parą młodą, a fotografem! Justyna i Grzesiek okazali się wspaniałymi modelami nie mającymi absolutnie żadnego problemu z "byciem fotografowanym". Po zastosowaniu kilku prostych trików, dzięki którym mogę szybko i skutecznie rozgryźć modeli ;) oraz ich nastawienie do mojej osoby, jako fotografa ślubnego od razu wiedziałem, że sesja będzie przyjemnością nie tylko dla mnie (zawsze jest), ale również dla Nich! Nie pomyliłem się, a zebrane przez lata doświadczenie i intuicja po raz kolejny mnie nie zawiodły!
Miejsce.
Jako fotograf ślubny w województwie świętokrzyskim, mam do dyspozycji wiele miejsc na zrealizowanie wymarzonej przez parę młodą sesji narzeczeńskiej czy też sesji plenerowej!
Jednym z takich miejsc bez wątpienia jest znane w całej Polsce Ponidzie. Mowa szczególnie o wyjątkowym Grodzisku Stradów! Grodzisko znajduje się około 60 minut drogi autem od Kielc niedaleko miejscowości Pińczów. Już sama droga na miejsce obfituje w wspaniałe sielskie widoki. Ukształtowanie terenu w województwie świętokrzyskim jest naprawdę fenomenalne. Wykonując zawód fotografa ślubnego czy to w Kielcach czy w miejscowościach podkieleckich często mam wrażenie, że mógłbym zrobić wspaniałe zdjęcia ślubne dosłownie na każdym rogu.
Grodzisko Stradów staram się odwiedzać regularnie podczas każdego sezonu ślubnego! Za każdym razem piękne widoki na okoliczne pagórki wykorzystywane jako pola uprawne, poprzeplatane wszystkimi kolorami o których można pomyśleć, robią niesamowite wrażenie, zarówno na mnie jak i na Parze Młodej- nie bez powodu to miejsce nazywane jest "świętokrzyską Toskanią".  :)
Ponidzie wygląda przepięknie o każdej porze roku!
P.S. Obejrzyjcie galerię do końca, zobaczycie na jakie piękne miejsce natknęliśmy się wracając z pleneru. Musieliśmy się zatrzymać i zrobić jeszcze kilka zdjęć!
| dream picture fotografia ślubna | dream picture łukasz styczeń | sesja narzeczeńska | sesja plenerowa | fotograf kielce | fotografia ślubna | świętokrzyskie | plener
Spodobała Ci się ta historia?

Zobacz inne historie

Back to Top