Dzień ślubu Julii & Bartka

Historia ślubna. Julia i Bartosz!
Dzień ślubu to wyjątkowe przeżycie dla Pary Młodej. Dzięki naszym umiejętnościom i doświadczeniu w fotografii ślubnej, jesteśmy w stanie uwiecznić te niesamowite emocje na zdjęciach. Umówmy się, w momencie, kiedy powstaje nowa rodzina, emocji do sfotografowania jest naprawdę wiele!
Julia i Bartosz zdecydowali się na jedno z naszych ulubionych rozwiązań, czyli przygotowania w hotelu, w którym później odbyło się przyjęcie weselne! To genialne pod względem logistycznym rozwiązanie, pozwalające nam przyjechać na salę trochę wcześniej, rozeznać się w miejscu, rozłożyć sprzęt fotograficzny i wczuć się w podniosłą atmosferę tego dnia. Dla Pary Młodej przygotowania w miejscu wesela oznaczają mniej przejazdów, a co za tym idzie, oszczędność czasu i stresu.
Hotel Echo. Idealne miejsce na wymarzone wesele
Państwo młodzi zdecydowali się na organizację przyjęcia w Hotelu Echo, który jest zlokalizowany w pod kieleckiej Cedzynie. To niesamowite miejsce, które latem przywodzi na myśl atmosferę wakacji. Hotel, zbudowany nieopodal zalewu w Cedzynie, otoczony jest z każdej strony lasem i roślinnością, co daje fotografowi ślubnemu ogromne pole do kreatywności.
Przygotowania
Fotografia przygotowań to kluczowy element, pozwalający zatrzymać piękne emocje na zdjęciach. Zaczęliśmy od fotografowania Pana Młodego. Bartosz wybrał elegancki smoking z pasem, idealnie do niego pasujący. Oczywiście nie mogło zabraknąć szklaneczki whisky wypitej w świetnej atmosferze wraz ze świadkiem Grzegorzem!
Przygotowania Julii odbyły się w innym apartamencie. Julia, piękna i pełna pozytywnej energii osoba, emanuje pozytywnymi emocjami na fotografiach! Razem ze świadkową Kasią stworzyły wspaniałe sytuacje i mnóstwo okazji do stworzenia wyśmienitych kadrów. Szybka sesja w szlafrokach, kieliszek musującego wina i Julia była gotowa wskoczyć w swoją piękną, ozdobną, delikatną i zwiewną suknię ślubną!
Detale, tradycja, gesty, emocje
Jako fotografowie ślubni doskonale umiemy i uwielbiamy odpowiednio i atrakcyjnie ułożyć oraz sfotografować detale. Lubimy nowoczesne podejście, z jednoczesnym szacunkiem dla tradycji, dlatego zawsze cieszymy się, gdy Para Młoda decyduje się zobaczyć siebie dopiero w momencie, gdy są już gotowi. Tak też było w tym przypadku! Roślinność wokół hotelu idealnie wpisała się w pierwsze spotkanie Pary Młodej (tzw. First Look). Pomimo mocnego słońca, udało nam się świetnie uchwycić wszystkie towarzyszące temu emocje!
Jako fotografowie ślubni uwielbiamy wszelkiego rodzaju smaczki. Już na etapie przygotowań pary młodej zauważyliśmy taki smaczek w postaci własnoręcznie napisanych podziękowań dla rodziców! To naprawdę piękna sprawa, zachęcamy wszystkich do podobnych gestów!
Ceremonia i zabawa weselna
Ceremonia ślubu odbyła się w Rzymskokatolickiej Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Masłowie. Bardzo cenimy to miejsce za przestronne wnętrze oraz piękne naturalne światło, idealnie oddające naturalne kolory! Za dekorację kościoła oraz sali zadbała niesamowita firma VIP Dekoracje.
Uwielbiamy fotografować zabawę weselną! To najdłuższa część dnia, pełna wyjątkowych sytuacji i momentów ślubnych! U Juli i Bartosza zabawa była wyjątkowo szalona! Za oprawę muzyczną zadbał zespół Armagedon oraz Pod Latarnią, czyli nasza znajoma firma zajmująca się oprawą wizualną na przyjęcia weselne! Niesamowity klimat imprezy w dużej mierze tworzą goście i ojejku... rodzina Juli i Bartosza to prawdziwa petarda, co tam się działo, zobaczycie na zdjęciach, ale powiedzieć, że było rewelacyjnie, to jak nic nie powiedzieć!
Oczywiście nie zabrakło tradycyjnych momentów, takich jak bajeczny pierwszy taniec ze spektakularnym konfetti, uroczyste podanie tortu. Tutaj wyrażamy uznanie dla Mascarpone Cake za naprawdę wyśmienity tort! Bajeczne oczepin z nieoczywistym, ale naprawdę wybornym zakończeniem rzutem bukietem ślubnym - sprawdźcie sami na końcu wpisu!
Kilka słów od nas do Was
Julia Bartosz, chcemy Wam oraz wszystkim Waszym gościom serdecznie podziękować, za to że mogliśmy być uczestnikami tej uroczystości, przeżyć razem z Wami te wszystkie emocje i przede wszystkim uwiecznić to wszystko na fotografiach!
Jeżeli w tej chwili planujesz swój ślub, śmiało polecamy wszystkich wymienionych podwykonawców oraz to wspaniałe miejsce jakim jest Hotel Echo! Pamiętaj, aby przy planowaniu swojego wymarzonego dnia, zastanowić się nad całą logistyką i uprościć ją maksymalnie - później sobie za to podziękujesz ;)
Podsumowując, Julia i Bartosz, wykonaliście kawał świetnej roboty, organizując swoje wesele, wystarczy spojrzeć na Wasze zdjęcia!
Jeśli przeczytałeś cały tekst, obejrzałeś zdjęcia i podoba Ci się to, co widzisz, będziemy bardzo wdzięczni, jeśli nas wspomożesz i udostępnisz nasz wpis na swoich mediach społecznościowych!
 Miłego oglądania!
| dream picture fotografia ślubna | dream picture fotografia | ślub Kielce | fotograf kielce | fotografia ślubna | świętokrzyskie | ślub i wesele | fotograf na ślub kielce | fotograf ślubny świętokrzyskie
Spodobała Ci się ta historia?
Back to Top