Poznaj Dream Picture

Poznajmy się!
Jesteśmy fotografami ślubnymi w Kielcach, w latach 2022-2024 jesteśmy niezmienienie docenieni przez branżowy portal zrzeszający fotografów ślubnych z całego świata mywed.com jako najlepsi fotografowie ślubni w Kielcach oraz znaleźliśmy się w rankingu top 30 fotografów ślubnych w Polsce! :) 
Wasze zadowolenie i satysfakcja są dla nas kluczowe, już dziś możecie dołączyć do grona Par Młodych, które od przeszło 5 lat wybierają solidnych i godnych zaufania fotografów ślubnych.  Na każdej realizacji zawsze i bez wyjątku dajemy z siebie 100% tworząc piękne zdjęcia ślubne na ​​​​​​​
Kasia
Kasia
Łukasz
Łukasz
Tworzymy dla Was spontaniczne kadry wypełnione kolorem i pozytywną energią, kolekcjonujemy prawdziwe emocje! Robiąc zdjęcia, dużą uwagę przywiązujemy do detali- bo to one tworzą cały klimat oraz otoczkę tego wyjątkowego dnia i właśnie to chcemy dla Was zachować!
Wasze małe gesty, spojrzenia, momenty w których odkrywacie przed nami swoje prawdziwe "ja" sprawią, że pokochacie swoje zdjęcia!

Klaudia & Mateusz

Izabela & Maciej

Olga & Bartek

Asia & Adrian

Mieszkamy w okolicy Kielc i tu w sercu Gór Świętokrzyskich jest nasze miejsce i nasz dom! Nie boimy się podróży, a właściwie to je uwielbiamy, dlatego pracujemy na terenie całej Polski.
Jeżeli nasze zdjęcia przypadły Ci do gustu lub po prostu chcesz nas poznać- napisz!
W 2022-2024r. docenieni przez portal mywed.com jako najlepsi fotografowie w Kielcach oraz sklasyfikowani w top 30 fotografach ślubnych w Polsce!
Back to Top