Sesja narzeczeńska Asi & Adriana

Góra Miedzianka: Romantyczna Sesja Narzeczeńska w Okolicach Kielc
Cześć wszystkim! Dziś chcemy podzielić się z Wami niezwykłą przygodą, którą mieliśmy okazję przeżyć podczas sesji narzeczeńskiej z przesympatyczną parą, Asią i Adrianem. Ta romantyczna historia miała miejsce niedaleko Kielc, na malowniczej Górze Miedziance.
Ale co to tak naprawdę jest sesja narzeczeńska? To nie tylko okazja do uwiecznienia pięknych chwil przed ślubem, ale również czas, w którym możemy się lepiej poznać. Dla Was, Par Młodych, to moment, abyście oswoili się z aparatem i z nami, fotografami ślubnymi. Sesja narzeczeńska to nie czas na sztuczne pozy, ale na naturalność i swobodę. Dlatego nie martwcie się, jeśli wcześniej nie mieliście doświadczenia przed obiektywem.
Asia&Adrian
to nie tylko nasi bohaterowie, ale również fantastyczni ludzie. Łączy nas ciekawa historia, kiedyś na jednym ślubie poznaliśmy się z bratem Asi- Kamilem, który pracuje w branży jako filmowiec ślubny, a sama Asia też ma doświadczenie w filmowaniu. Jako fotografowie ślubni, pomimo naszego dużego doświadczenia, zawsze mamy „pietra” przy fotografowaniu ludzi związanych z naszą branżą ślubną. W naszej karierze nieraz mieliśmy przyjemność pracować dla fotografów, filmowców, dekoratorów i co ważne nigdy nie zawiedliśmy oczekiwań! 
Miejsce, w którym zachody słońca wyglądają niesamowicie!
Wybraliśmy Górę Miedziankę na miejsce sesji narzeczeńskiej i to był strzał w dziesiątkę! Fotografując w tym miejscu, zawsze staramy się uchwycić zachód słońca, który nad tym malowniczym terenem robi naprawdę spektakularne widowisko.
Jesteśmy zawsze dla Was, pomagając w wyborze miejsca, pory roku, a nawet stroju na sesję. Dla Góry Miedzianki postawiliśmy na luźne stroje, które pasują do przyjemnego i swobodnego klimatu tego miejsca.
Już na etapie planowania sesji wiedzieliśmy, że płomienny kolor włosów Asi idealnie współgra z zachodem słońca. I nie myliliśmy się! Wszystko się ze sobą doskonale komponowało, a luz i osobowość Adriana sprawiły, że czuliśmy się, jakbyśmy znali się od lat. Czasem magia zdarza się od pierwszego spotkania!
Podczas sesji korzystamy z różnorodnego sprzętu, eksperymentujemy z kadrami, perspektywą, głębią ostrości. Dron również znajduje swoje zastosowanie, dodając nową, fascynującą perspektywę do znanych już lokalizacji. Warto wspomnieć, że drony wykorzystywane są głównie przez filmowców i niewielu fotografów ślubnych z nich korzysta.
Czy sesja to coś strasznego?
Nie oczekujemy od Was sztucznego pozowania. Dajemy Wam wskazówki, ale zawsze zostawiamy miejsce na Waszą interpretację ruchu. To sprawia, że uzyskujemy naturalne emocje na sesji narzeczeńskiej.
Kilka słów od nas do Was
Asia, Adrian - praca z Wami była czystą przyjemnością! Wasze zdjęcia to dla nas prawdziwy skarb, ale przecież sesja narzeczeńska to był dopiero początek naszej fotograficznej przygody. Jesteśmy wdzięczni, że wybraliście nas na swoich fotografów ślubnych!
Zakochani :)
Jeśli czytasz ten wpis i oglądając zdjęcia czujesz, że to może być także historia dla Ciebie, udostępnij nasz wpis i dołącz do naszej społeczności na mediach społecznościowych. Twój gest wsparcia sprawi, że będziemy mogli kontynuować tworzenie pięknych chwil.
Zapraszamy do polubienia naszych profili na social mediach i śledzenia naszych dalszych przygód fotograficznych. Dziękujemy!
| dream picture fotografia ślubna | dream picture łukasz styczeń  | sesja narzeczeńska | fotograf kielce | fotografia ślubna | świętokrzyskie | ślub i wesele | fotograf na ślub kielce | fotograf ślubny świętokrzyskie | góra miedzianka 
Spodobała Ci się ta historia?
Back to Top