Dzień ślubu Justyny & Mateusza

Poznajcie Justynę i Mateusza - bohaterów słonecznej, wrześniowej niedzieli. Z Mateuszem i Justyną mieliśmy się spotkać na ślubie w lipcu, z przyczyn oczywistych Państwo Młodzi zmuszeni byli przełożyć swój wymarzony dzień na wrzesień. 
Ale jak to mówią „nie ma tego złego ...”. Według mojej skromnej oceny dzień ślubu i wesela tej dwójki udał się perfekcyjnie! 
Były zakochane, bezcenne spojrzenia podczas first look kiedy Mateusz pierwszy raz zobaczył Justynę w sukni ślubnej. Był spektakularny pierwszy taniec, na który Państwo Młodzi wybrali gorące tango. Było szaleństwo na parkiecie - Mateusz i Justyna są szczęściarzami mając tak wspaniałych przyjaciół i rodzinę, którzy rozgrzali parkiet do czerwoności! Podczas wesela, chociaż nie było łatwo, znaleźliśmy chwilkę na romantyczne zdjęcia z zimnymi ogniami - tutaj także goście świetnie się spisali! Były wzruszające podziękowania dla rodziców, był piękny tort ... wszystko było tak, jak Para Młoda sobie wymarzyła! 
A ja bardzo cieszę się, że mogłem zatrzymać w kadrach najważniejszy dzień w życiu Justyny i Mateusza!
# fotograf ślubny # fotograf kielce # fotograf włoszczowa # ślub i wesele # Dream Picture Łukasz Styczeń # fotograf świętokrzyskie # willa aromat wloszczowa

ŚLUB: Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny we Włoszczowie 
WESELE: Willa Aromat we Włoszczowie
DJ: Piotr Węzigowski 
Back to Top