Sesja narzeczeńska Sylwii & Mateusza

Oto Sylwia i Mateusz, moja przyszła Para Młoda, która zdecydowała się na sesję narzeczeńską. Sylwia od początku miała pomysł na sesję plenerową. Miała dwa główne oczekiwania w stosunku do niej. Sesja miała być zrealizowana nad wodą oraz w promieniach zachodzącego słońca. 
Na miejsce sesji wspólnie wybraliśmy zalew w pobliżu Kielc. Umówiliśmy się na zdjęcia o mojej ulubionej porze czyli o tzw. złotej godzinie. Pogoda nam dopisała, tego dnia było piękne, słoneczne popołudnie zapowiadające wspaniały zachód słońca.
Podczas sesji narzeczeńskiej wszystko przebiegło idealnie! Dopisała nie tylko pogoda ale przede wszystkim humory! Pozytywne nastawienie to już połowa sukcesu. Do tego piękne okoliczności przyrody, tj. plaża, woda, promienie zachodzącego słońca, jeden  całkiem sympatyczny fotograf i mamy przepis na świetne zdjęcia!
Wartość dodaną takiej sesji, poza wspaniałą pamiątką, jest niewątpliwie to, że Sylwia i Mateusz mieli szansę sprawdzić się przed obiektywem oraz poznać sposób mojej pracy. Poznaliśmy się lepiej i dzięki temu, mam nadzieję, że w dniu ślubu odejdzie im całkowicie stres związany z pracą fotografa. 
Zobaczcie jakie romantyczne kadry udało nam się wyczarować.
# sesja narzeczeńska # sesja plenerowa # sesja przedślubna # fotograf kielce # fotograf świętokrzyskie # ślub i wesele # narzeczeni # ślub 2020 # ślub w kielcach # sesja o zachodzie słońca # złota godzina
Back to Top