Świętokrzyscy fotografowie ślubni | Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Witajcie na naszej stronie! Jesteśmy duetem fotografów i razem tworzymy DREAM PICTURE!
Kasia i Łukasz- bo to o nas mowa :) los połączył nas nie tylko w pracy, ale również w życiu osobistym, od 2015 jesteśmy szczęśliwym małżeństwem, a od 2017 super szczęśliwymi rodzicami małej Marysi!

Nasze doświadczenie i ciężka praca sprawia, że jesteśmy zawsze na miejscu i zawsze gotowi, tak aby zrobić zdjęcie w odpowiednim momencie

Nie boimy się wyzwań, nieustannie uczymy się i otwieramy nasze umysły na nowe doświadczenia, doskonaląc swój warsztat fotograficzny oraz stale podnosząc nasze standardy

Zatrzymujemy dla Was czas tak aby chwila trwała, trwała i trwała...

Uwielbiamy kolor, rozumiemy go i sprawiamy że podkreśla emocje które Wam towarzyszą, a dzięki wyrobionemu oku Tworzymy dla Was reportaże pełne emocji!

Wszystkie nasze ślubne i plenerowe historie znajdziecie na naszym blogu- setki zdjęć czekają aby Was przekonać, że wybór naszej firmy to strzał w 10!
To co nas wyróżnia to ponadczasowe naturalne kadry, które nigdy nie wpiszą się w chwilową modę i już zawsze będą Was cieszyć.
Doświadczenie pozwoliło nam stworzyć własne wysokie standardy obsługi, dlatego zdanie "indywidualne podejście do klienta" w naszej firmie nie jest tylko marketingowym sloganem!
Sprawimy że nasza obsługa będzie dla Was nie tylko wspaniałym przeżyciem fotograficznym, ale również unikalnym doświadczeniem na poziomie premium.
OPINIE

Martyna: " Jesteśmy zachwyceni Waszą pracą. Zdjęcia przerosły nasze oczekiwania. Będzie to wspaniała pamiątka na całe życie. Jesteście wspaniali! Polecamy każdemu. Świetna współpraca a ze zdjęć cieszymy się już kilka dni po ślubie😍 "

Agata: " Bardzo bardzo bardzo gorąco polecam współpracę z Łukaszem jesteśmy zachwyceni sesja narzeczeńską, reportażem ślubnym i już nie możemy się doczekać ślubnej sesji. Jeszcze raz wielkie dzięki !!!!!;) "

Wszystkie opinie zobaczycie na naszych mediach społecznościowych
Uwielbiamy ludzi otwartych,
dlatego nie bójcie się do nas napisać i powiedzieć paru słów o sobie.
Zachęcamy Was do obejrzenia naszego portfolio oraz do kontaktu :)
Wyślij wiadomość
Dzięki! Teraz czekajcie na kontakt z mojej strony (zwykle 2-3 godziny) :)
Back to Top