Witam w zakładce FAQ.
Jeżeli masz jakieś sugestie lub pytanie którego tu nie ma,
prześlij je w formularzu na dole strony - na pewno odpowiem.
Łukasz.
  1. Jak możemy zarezerwować termin?
Rezerwacja terminu odbywa się poprzez wpłatę zadatku w wysokości 500zł na wskazane konto bankowe lub płatnego w dniu podpisania umowy.
2. Czy dostaniemy wszystkie zdjęcia?
Standardowo przekazujemy Wam wglądówki- wszystkie zdjęcia zrobione w dniu wesela, pomniejszone do rozmiaru 800x600 px, są to zdjęcia nie obrobione tylko do Waszego wglądu. Istnieje możliwość dokupienia obróbki nawet pojedynczego zdjęcia, oraz wykupienie wszystkich wglądówek w standardowej jakości (maksymalny rozmiar wglądówki do 5MB) Więcej informacji znajdziecie w mojej OFERCIE.
3. Czy możemy zrezygnować z jakiegoś elementu oferty? Czy cena się zmniejszy?
Odpowiednio tak i nie. Zawsze macie możliwość rezygnacji z elementów oferty, jednak nie będzie to miało wpływu na cenę. Wyjątkiem są śluby niestandardowe ( bez przyjęcia weselnego itp.)- takie zlecenia wyceniamy osobno. Wystarczy że skorzystacie z formularza na stronie mojej OFERTY i opiszecie jaka jest sytuacja.
4. Kiedy się rozliczamy?
Płatność za nasze usługi jest rozbita na dwie raty. Pierwszą jest zadatek w wysokości 500zł płatny najpóźniej w dniu podpisania umowy, druga "rata" jest płatna najpóźniej w dniu wesela.
5. Czy istnieje możliwość nagrania króciutkiego filmu z najważniejszych wydarzeń w ciągu dnia ślubu?
Jasne, wystarczy wybrać jeden z pakietów Foto-Video dostępnych w naszej OFERCIE
6. W jaki sposób obrabiamy Wasze zdjęcia?
Zdjęcia zostają poddane obróbce kolorystycznej (w tym kadrowanie) nie wykonujemy na zdjęciach manipulacji graficznych (odchudzanie, dodawanie make-up, itp.)- wyjątkiem jest usunięcie drobnych niedoskonałości skóry ;) Przykład zdjęcia przed i po obróbce znajdziesz niżej.
Zdjęcie przed obróbką
Zdjęcie przed obróbką
Zdjęcie po obróbce
Zdjęcie po obróbce
7. Film ślubny?
Od 2019 roku rozpoczęliśmy ścisłą współpracę z filmowcem Damianem. Damian ma swoją własną firmę, ale ofertę mamy wspólną - dla Waszej wygody
8. Jak będziemy ubrani?
Skromnie i na czarno (podobno to profesjonalnie wygląda ;) ) Jeżeli na Waszym weselu będzie obowiązywał dress code dajcie nam znać odpowiednio wcześniej
9. Czy musimy się spotkać w celu podpisania umowy?
Uwielbiamy kontakt z ludźmi- w końcu na tym polega nasza praca(!). Zawsze bardzo chętnie się z Wami spotkamy! Jednak w przypadku gdy jest to niemożliwe istnieje możliwość podpisania umowy na odległość, a porozmawiać możemy np. na messengerze :)
10. Czy współpracuje z filmowcami/ DJ/ zespołami itp.
Oczywiście, że tak. Decydując się na nasze usługi nie dostajecie tylko i wyłącznie fotografa, ale również nasze wsparcie! Niejednokrotnie podpowiadamy Wam w kogo warto zainwestować, kto jest sprawdzony i wykona swoją pracę na odpowiednim poziomie!
11. Co to jest fotoalbum i co odróżnia go od fotoksiążki?
Karty fotoalbumów naświetlane są na papierze fotograficznym i podklejone na sztywne przekładki. Rozkładówki otwiera się na płasko.
Strony fotoksiążki są miękkie i drukowane. W zależności od rodzaju produktu jest to wydruk cyfrowy, gdzie strony nie otwierają się zupełnie na płasko.
Przykładowe zdjęcia oferowanych albumów znajdziesz w na dole strony OFERTA
Zadaj pytanie
Dzięki! odpowiedź dostaniesz na maila!
Back to Top