Dzień ślubu Angeliki & Tobiasza

Zapraszam do obejrzenia skrótu z reportażu z dnia ślubu Angeliki i Tobiasza. Wyjątkowego reportażu, ponieważ trochę różnił się od zazwyczaj fotografowanych przeze mnie ślubów i wesel. Państwo Młodzi postanowili ten dzień zorganizować tak jak sobie to wymarzyli, na własnych zasadach, według własnej wizji. 
I ... wszystko udało się wspaniale!
Reportaż zaczęliśmy od przygotowań, warto zaznaczyć że Angelika i Tobiasz przyjęli mnie jak swojego przyjaciela, szybko nawiązaliśmy świetny kontakt,  czego efektem są piękne zdjęcia! Ślub odbył się na krakowskim Starym Mieście w Kolegiacie Świętej Anny,  w uroczystości uczestniczyli najbliżsi Pary Młodej oraz przyjaciele. Po ceremonii wraz z gośćmi udaliśmy się pieszo na przyjęcie weselne, do znajdującego się w krakowskim rynku hotelu Crystal Palace. Budziliśmy nie małe zainteresowanie wśród turystów, a przepiękna Angelika przyciągała wszystkie spojrzenia! Po uroczystym obiedzie oraz pierwszym toaście rozpoczęło się istne szaleństwo na parkiecie! Wspomnę jeszcze tylko o wspaniałym torcie ... zobaczcie sami w galerii poniżej.
Kochani! Zachęcam Was do zorganizowania Waszego wymarzonego ślubu i wesela według własnych zasad. Ten dzień był wspaniały a Angelika i Tobiasz przeszczęśliwi, że wszystko udało się tak jak sobie zaplanowali! Polecam Wam także Crystal Palace w Krakowie - obsługa na najwyższym poziomie! Do tego wspaniałe wnętrza i atmosfera.
# fotograf kielce # fotograf świętokrzyskie # ślub i wesele #  crystal palace # Dream Picture Łukasz Styczeń # ślub w krakowie # krakowskie stare miasto
ŚLUB: Kolegiata świętej Anny w Krakowie
PRZYJĘCIE: Crystal Palace, Kraków

Zobacz również

Back to Top